Aktualność "NOWOŚĆ! Szkolenie "Mała księgowość w praktyce""

dodano: 2018-10-12
Już niedługo rusza nowe szkolenie Biura Rachunkowego BIUREX "Mała księgowość w praktyce"! Dlaczego warto wziąć w nim udział?

Do podjęcia pracy w księgowości nie wystarczy posiadanie wiedzy teoretycznej. Biura księgowe poszukują pracowników, którzy są w stanie zmierzyć się z realnymi problemami występującymi w tym zawodzie. Dlatego tak ważne jest nabycie umiejętności praktycznych, dzięki którym pracownik szybko wdraża się w swoje obowiązki i rozwiązuje problemy, jakie napotyka na swojej zawodowej drodze.

BIUREX wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracodawców oraz przyszłych pracowników i zaprasza na szkolenie: “Mała księgowość w praktyce”. Uczestnicy mają okazję nauczyć się zawodu, poprzez pracę w środowisku znakomitych i doświadczonych pracowników księgowości.

Podczas kursów dla księgowych w TaxManii w Kielcach, nauczysz się zawodu poprzez praktykę! Tylko u nas zobaczysz, jak wygląda praca na prawdziwych dokumentach księgowych. Rozpoczynając pracę w biurze rachunkowym, nasi uczestnicy nie odczuwają stresu, na kursie poznają terminologię, dokumenty, programy - wszystko to, co jest niezbędne by, dobrze wypaść w nowej pracy.


Więcej informacji >>KLIK<<


W celu zapisów prosimy o kontakt telefoniczny: 607 033 240