O firmie

Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. to wyjątkowa firma na świętokrzyskim rynku usług podatkowych: łączy ekspercką wiedzę prawno-podatkową z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi, angażując sie jednocześnie w szereg akcji pro publico bono. 

BIUREX jest pierwszym biurem rachunkowym, które powstało w Kielcach: swoją działalność zainaugurowaliśmy 21.01.1991. Założycielem biura był doradca podatkowy, Ryszard Cielibała. W chwili obecnej firma prowadzona jest przez jego syna, także doradcę podatkowego, Michała Cielibałę: prawnika z wykształcenia, posiadającego wpis Ministra Finansów na listę doradców podatkowych. 

Podstawowym profilem naszej działalności jest doradztwo podatkowe i prowadzenie pełnej dokumentacji, związanej z podatkami. Siedziba firmy mieści się w przystępnym miejscu, przy ul. Tarnowskiej 15 w Kielcach. Od 1993 roku działamy także w Iłży, na Mazowszu.

Przez cały czas jako firma rozwijamy się i jesteśmy doceniani w regionie świętokrzyskim. Rozwój potwierdzają inicjatywy, które podejmujemy: gra miejska dla licealistów, szkolenia, organizacja konferencji dla lekarzy, a także – udział reprezentantów firmy w regionalnych konferencjach i wydarzeniach, związanych z branżą podatkową. Oferowane rozwiązania wychodzą naprzeciw potrzebom klientów, co potwierdzają nagrody, jakie firma zdobyła w 2012, 2013 i 2014 roku w konkursach Lider Regionu i Nasze Dobre Świętokrzyskie, w kategorii "Usługi".

BIUREX jest także dobrym pracodawcą, co dostrzegła Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w 2015 roku przyznając nam tytuł Pracodawcy Jutra.
 

Certyfikaty

 

Nasza misja