Nasza misja

Naszą misją jest świadczenie kompleksowych i bezpiecznych usług podatkowych dla szerokiej rzeszy klientów. Jesteśmy wiodącą kancelarią podatkową w regionie. BIUREX to nie tylko najwyższy poziom merytoryczny świadczonych usług, ale przede wszystkim dogłębne zrozumienie istoty działalności gospodarczej klientów, stuprocentowe zaangażowanie w ich sprawy i profesjonalizm – z lekką nutą kreatywności!

Nie świadczymy standardowych usług doradczych. Każdą poradę tworzymy indywidualnie, w odpowiedzi na konkretne potrzeby klienta: często jesteśmy przysłowiową "ostatnią deską ratunku".

Wieloletnia współpraca z przedsiębiorcami uświadomiła nam, jak ważne jest zachowanie bezpieczeństwa podatkowego oraz optymalne dostosowanie proponowanego rozwiązania do konkretnej sprawy. W odpowiedzi na potrzeby klientów przygotowujemy bezpieczne propozycje, dostosowując ofertę do konkretnych sytuacji naszych klientów. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam sprawy rachunkowo-księgowe i kadrowo-płacowe które prowadzimy, jednocześnie reprezentując ich przed instytucjami. Wypracowany przez lata model współpracy pozwala naszym klientom rozwijać biznes w poczuciu bezpieczeństwa, bez obciążeń związanych z załatwianiem bieżących spraw administracyjnych i urzędowych.

Zaufało nam ponad pięćset podmiotów gospodarczych. Opracowaliśmy własny system przepływu i kontroli dokumentów księgowych. Korzystamy z najlepszej technologii, co pozwala na szybką wymianę informacji, gwarantującą wysoką jakość obsługi klienta.