Strona główna / Projekty unijne / Voucher na zakup usługi doradczej finansowany z projektu pn. "Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze".

Voucher na zakup usługi doradczej finansowany z projektu pn. "Popytowy System Innowacji - rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze".


Informujemy, iż w okresie od  dnia 1 września 2020  r. do dnia 28 lutego 2021 r. Biuro Rachunkowe Biurex Sp. z o.o.  realizuje voucher na usługi doradcze p.n.  Doradztwo w zakresie dostosowania do świadczenia usług i pracy zdalnej uwzględniające informację w zakresie licencji i wymogów sprzętowych.

Usługa doradcza jest realizowana w ramach Vouchera na zakup usługi doradczej finansowanego  z projektu pn. „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze” realizowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.

Głównym celem realizacji vouchera jest dostosowanie  przedsiębiorstwa  do świadczenia usług i pracy zdalnej w związku z trudną sytuacją wywołaną panowaniem w kraju epidemii COVID-19

Wartość dofinansowania  z środków  Funduszy Europejskich stanowi 50 000,00 zł