Aktualność "Oferta pracy: Księgowa/Księgowy KPIR"

dodano: 2022-03-25

Biuro Rachunkowe BIUREX Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Księgowa/Księgowy KPIR

Miejsce pracy: Kielce

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji księgowej w ramach podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  • prowadzenie rejestrów i ewidencji na potrzeby rozliczenia VAT,
  • obsługa programu Symfonia Mała Księgowość,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, JPK_VAT, PIT.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego; preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia,
  • minimum 2-letniego doświadczenia pracy w biurze rachunkowym lub w księgowości,
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • znajomości przepisów rozporządzenia MF w sprawie prowadzenia KPiR,
  • samodzielności, komunikatywności, dokładności i sumienności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
  • szansę na rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres e-mail: info@biurex.pl